Zyskaj nowe oblicze w sieci

Strony internetowe Warszawa

strony internetowe warszawa

Jesteś przedsiębiorcą z Warszawy lub okolic i szukasz doświadczonej firmy, która wykonuje profesjonalne strony internetowe? Świetnie trafiłeś! JR-Software to firma z wieloletnim doświadczeniem oferująca nowatorskie rozwiązania programistyczne dla małych i średnich przedsiębiorstw na terytorium aglomeracyjnym miasta Warszawa.

Wielu przedsiębiorców boryka się z problem właściwego dotarcia do klientów, właściwego zaprezentowania swojej oferty oraz zbudowania atrakcyjnej przyciągającej oko identyfikacji wizualnej swojej firmy.

Odpowiednio przemyślane i zaprojektowane strony internetowe stają się rdzeniem działalności każdej profesjonalnie zarządzanej firmy. Klienci chętniej odwiedzają takie strony a co za tym idze, częściej wybierają ofertę firmy, która możemy im zaoferować skuteczniejsze, bardziej intuicyjne dotarcie do interesującej oferty.

Strony internetowe bywają odbierane różnie, w zależności też od tego, do jakiego klienta trafiają, dlatego ważne jest ich zaprojektowanie tak, aby wpisywały się w oczekiwania docelowej grupy klientów.

Na etapie badania docelowej grupy specjaliści od UX starają się odpowiedzieć na kilka lub kilkanaście kluczowych pytań, które wpływają na to jak strony internetowe są postrzegane przez użytkowników, do pytań jakie najczęściej zadają nam specjaliści od UX są:

 • czy projektowane przez Państwa strony internetowe zawierają czytelną czcionkę poprawnie obsługującą polskie znaki?
 • czy strony internetowe, które Państwo wykonują mają intuicyjnie rozmieszczone elementy, o odpowiedniej wielkości, tak aby klikając na urządzeniach mobilnych elementy aktywne były odpowiednio duże a co za tym idzie wygodne w obsłudze?
 • czy stworzone przez Państwa strony internetowe mają odpowiednią dla danej tematyki kolorystykę i czy paleta kolorów była ustalana ze specjalistą od UX?
 • czy wykonywane przez Państwa strony internetowe działają odpowiednio szybko, tak aby nie zniechęcać użytkowników poprzez zbyt długie ładowanie podstron, zdjęć i skryptów na stronie?
 • czy strony internetowe, które Państwo tworzą wyświetlają się poprawnie na urządzeniach mobilnych typu smarfon oraz tablet?
 • czy biorą Panowie również lokalizację pod uwagę? Użytkownicy miast takich jak Warszawa mogą mieć inne oczekiwania wobec aplikacji miejskiej niż mieszkańcy innych miast.
 • czy tworzone przez Państwo strony internetowe są odpowiednio zabezpieczone przez protokoły szyfrowania danych?
 • czy strony internetowe, które Państwo wykonują są odpowiednio zabezpieczone od strony prawnej - chodzi o przepisy o RODO?

Odpowiedź na postawione pytanie w przypadku firmy JR-Software zawsze brzmi TAK! Projektowane przez nas strony internetowe są zawsze wykonywane z największą starannością, dbałością o detale oraz podejściem pro-klienckim na co w firmie JR-Software kładziemy szczególny nacisk. Zależy nam na tym aby wszystkie tworzone przez nas strony internetowe były wykonane z myślą o właściwej grupie klientów, intuicyjne, szybkie i przyjemne w obsłudze - to nasze głowne cele, które nigdy nie schodzą z naszej tablicy priorytetów w trakcie projektowania. Dlatego też jako firma z doświadczeniem oraz zbudowaną siecią zadowolonych klientów (głównie z aglomeracji miasta Warszawa ) budujemy przewagą konkurencyjną przez jakość w stosunku do ceny.

Nasze podejście pro-klienckie staramy się podkreślać na każdym kroku dlatego oferujemy możliwość spotkania się z naszym pracownikiem w cztery oczy i przedyskutowania szczegółów współpracy na terenie miasta Warszawa oraz okolic. Zdajemy sobie sprawę z gąszczu nowych informacji trafiających do Państwa wraz z całym procesem wytwarzania oprogramowania, dlatego robimy co w naszej mocy by uprościć ten proces . Spotkanie z naszym przedstawicielem zwykle rozwiewa wątpliwości i prowadzi do wykreowania jasnego i spójnego planu działania.

Na początku ustalamy priorytety działalności, grupę klientów, schemat organizacji strony, podstawowe funkcjonalności oraz z myślą o pozycjonowaniu strony internetowej w przyszłości określamy zasięg pozycjonowania - czy strona ma być pozycjonowana wyłącznie dla miasta Warszawa czy dla całego województwa mazowieckiego lub całej Polski.

Po określeniu podstawowych potrzeb klienta przechodzimy do określenia funcjonalności, jakie ma zawierać budowana strona internetowa. Do najczęściej spotykanych i wymienianych wśród klientów funkcjonalności, które okazują się potrzebne na wizytówkach w sieci dla małych i średnich firm to:

 • slider na stronie głównej
 • formularz kontaktowy
 • wielopoziomowe menu strony
 • podstrona z opisem działalności
 • podstrona z ofertą firmy
 • formularz rezerwacji
 • integracje z zewnętrznymi programami
 • opcja wielojęzyczna
 • animacje na stronie głownej
 • banery reklamowe
 • katalogi produktów
 • system zarządzania treścią
 • mapa z adresem firmy
 • film w tle strony głównej

Oczywiście na etapie konsultacji z klientem pojawiają się też mniej standardowe potrzeby, które również w większości przypadków realizujemy, lub proponujemy podobne rozwiązanie - często szybsze a co za tym idzie atrakcyjniejsze cenowo dla naszych klientów.

O ile większość wymienionych punktów wydaje się być jasna dla większości użytkowników stron internetowych nie mających styczności z ich wytwarzaniem o tyle CMS, może dla wielu z nas wydawać się zagadkowym pojecięm. A więc czym właściwie jest ten CMS? Nie jest to nic innego jak platforma zintegrowana ze stroną internetową do moderowania jej designem, tekstem czy położeniem elementów. W tym momencie wystarczy rzucić magiczne słowo - Wordpress i chyba wówczas większości z nas dużo się rozjaśnia. Na przykładzie Wordpressa mamy możliwość instalacji na naszej stronie darmowych dodatków, prowadzenie w łatwy i przyjazdy sposób bloga, łatwe i szybkie dodawane nowych zakładek oraz wiele innych rozwiązań ułatwiających pracę z zarządzaniem treścią. Proszę sobie wyobrazić takie same modyfikacje, ale z tym, że każdy najmniejszy szczegół musieliby państwa modyfikować w kodzie strony lub zatrudnić kolejnego informatyka. Duże łatwiej pracować, prawda?

strony internetowe warszawa

W sferze technicznej warto nadmienić, że wszystkie tworzone strony internetowe przez JR-Sofrware są responsywne co w praktyce znaczy, że dostosowują swój wygląd do rozdzielczości wyświetlacza. To znaczy, że strona będzie wyglądać trochę inaczej na laptopie, trochę inaczej na tablecie i trochę inaczej na telefonie - to rozwiązanie jeszcze kilka lat temu traktowane jako nowość - dziś jest standardem. Każda, nawet najprostsza strona tworzona w dzisiejszych czasach powinna zawierać tą funkcjonalność. Rozwiązanie jest o tyle dobre, że po prostu na urządzeniach o mniejszych ekranach dotykowych wygodniej nią nawigować - co akurat było zmorą starych stron, które były bardzo nieprzyjemne w obsłudze na smartfonach. Jako opcję standard ( w wielu firmach jest to rozwiązanie premium ) oferujemy dostosowanie wizytówki do rozdzielczości 4k. Każda wykonywana przez na strona internetowa przechodzi testy na wysokich rozdzielczościach.

Jeśli chodzi o wspomniany wcześniej system zarządzania treścią to możliwości jest bardzo wiele. Często oferujemy wykorzystanie popularnego Wordpressa. CMS ten zyskał popularność głównie dlatego, że ma domyślnie wbudowany blog, którego prowadzenie wpływa pozytywnie na pozycjonowane strony internetowe oraz dodatkowo chyba największą ilość darmowych wtyczek. Zarządzanie stroną na Wordpressie może nie wydawać się na tyle intuicyjne co na innych CMS z wbudowanymi systemami WYSWIG ale na szczęście za dodatkową opłatą istnieje możliwość doinstalowania takiego page buildera o nazwie Bakery. Dzięki temu rozwiązanie Wordpress staje się jednym z najlepszych systemów zarządzania treścią, jakie są dostępne na rynku.

Do innych popularnych systemu tego typu należy zaliczyć również Joomla i OpenCMS. Zaletą systemu Joomla jest spora liczba natywnie wbudowanych modułów oraz prosty builder, natomiast OpenCMS charakteryzuje się lekkością więc będzie działał szybko nawet na kiepskich serwerach.

Tworzone przez nas strony internetowe dostosowujemy do najbardziej popularnych przeglądarek internetowych dostępnych na rynku. Każda przeglądarka ma swoje unikalne rozwiązanie wpływające na wyświetlanie, dlatego też istotne jest by użyty kod był uniwersalny i dopasowanych do wszystkich możliwych przeglądarek. Nieuwzględnienie tej istotnej sprawy może skutkować tym, że ostatecznie strona w Chrome będzie wyglądać dobrze, a już np. w Firefox pojawią się błędy. Przeglądarki do jakich dostosowujemy strony internetowe to: Chrome, Edge, Firefox, Safari, Opera, IE.

Kolejną bardzo ważną kwestią jest design strony. Tutaj mamy szczęście, że współpracujemy z jednym z najlepszych grafików projektującym strony internetowe w Warszawie Nie tylko nas zaskakuje jakość wykonywanych grafik oraz spójność tworzonych szablonów. Zaskoczenie oczywiście na plus są również nasi klienci, jak estetycznie i przyjemnie dla użytkownika można rozwiązać niektóre zadagadnienia projektowe. Dla zainteresowanych klientów udostępniamy portfolio naszego grafika.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta Warszawa do nawiązania współpracy z naszą firmą, gwarantujemy jakość i satysfakację. Zespół JR


potrzebujesz więcej informacji ?

Skontaktuj się z nami

email

Adres email: kontakt@jrsoftware.pl

telefon

Kontakt w sprawie sklepów i stron internetowych:
(+48) 609 321 095

telefon

Kontakt w sprawie pozycjonowania, aplikacji i grafik:
(+48) 790 894 334

telefon

Facebook:
facebook.com/jrsoftwarepolska/

email

Adres JR-Software:
Ludwinów 69
26-624, Mazowieckie

telefon

Adres Partnera DevsElite
Beliny-Prażmowskiego 49a, lok. 2,
31-514 Kraków