Pozwól odnaleźć klientom swój biznes

Strony internetowe Kraków

strony internetowe kraków

Rozpoczynasz swoją działalność? Potrzebujesz dotrzeć do szerszego grona klientów? Jesteś przedsiębiorcą z Krakowa i okolic i poszukujesz firmy która wykona profesjonalną stronę internetową?

Strona internetowa – to wizytówka Twojej firmy która działa 24h/7 to właśnie w dużej mierze od niej zależy czy użytkownik który będzie szukał pewnego produktu lub usługi zadecyduje czy skorzysta z usługi. Oferowane strony internetowe przez firmę JR-Software są tworzone według najnowszych standardów webdesignu.

Każdy wypuszczany przez nas produkt posiada przejrzysty i przyjazny wyszukiwarkom internetowym kod, wolny od błędów według walidatora W3C, w pełni przystosowany do wszystkich urządzeń mobilnych typu smarphone, tablet.

Specjaliści od User Experience z JR-Software przeprowadzili badania na grupie przedsiębiorców w wieku 25 – 50 lat. Spisaliśmy szereg pytań jakie zadawali nam klienci w ankiecie wraz z odpowiedziami. Jest to przekrój najważniejszych informacji dla naszego potencjalnego nowego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z pytaniami i odpowiedziami z ankiety.

Pytanie 1: Czy strony internetowe tworzone przez JR-Software posiadają intuicyjnie usytuowane elementy na urządzeniach mobilnych?

Odpowiedź: - Tak oczywiście. Z naszych badań wynika, iż 65% ruchu odwiedzanych stron pochodzi z urządzeń mobilnych. Strona internetowa musi być przede wszystkim bardzo przejrzysta i przekazywać najważniejsze informacje dla użytkownika. Kluczowym aspektem jest szybkość działania strony. Obecne urządzenia mimo iż posiadają standard sieci LTE to nieraz poprzez pewne ograniczenia techniczne przeglądarki lub urządzenia nie są w stanie wykorzystać jej pełnego potencjału, zatem strona internetowa powinna być lekka i szybko się załadowywać. Naszym celem jest to by strona internetowa na urządzeniu mobilnym mimo wolniejszego łącza ładowała się do 1.5 sekundy. Dłużysz czas znacznie zniechęca potencjalnego użytkownika do przeglądania strony i powoduje to w pewnym stopniu odrzucenie oferowanej usługi.

Pytanie 2. Czy zachowują Państwo palete barw do danej tematyki i charakteru strony? Odpowiedź: - Każdy biznes jak i klient jest inny. Faktem jest iż pewne branże mają narzucone palety barw i klienci kluczowo się ich trzymają. Oczywiście podczas projektowania strony internetowej przedstawiamy naszą propozycje designu tak aby było odpowiedni dla danego charakteru biznesu jaki i zachowywał nadane kolory firmowe lub nawiązywał do firmowego logotypu. Kolory jak i ich odpowiednie rozmieszczenie na stronie znacznie wpływają na sposób jej odbioru. W naszych realizacjach głównie skupiamy się na czytelności i przejrzystości. Wszystko także zależy do jakiej grupy docelowej dana usługa lub produkt ma trafić

Pytanie 3. Czy oferowane strony internetowe są zoptymalizowane pod kątem szybkości działania? Odpowiedź: Standardem w JR-Software jest optymalizacja przygotowanej strony pod kątem szybkości działania. Oferowane przez nas strony posiadają wyniki powyżej 80 punktów w testach Google page speed insight, oraz są wolne od błędów w walidatorze W3C. Szybkie ładowanie strony jest bardzo kluczowym aspektem. Należy pamiętać o odpowiedniej kompresji materiałów zdjęć lub wideo, odpowiednio zaimplementowanego kodu javascript i ilości kodu.

Pytanie 4. Czy biorą Państwo uwagę na lokalizacje w jakiej znajduje się firma? Użytkownicy z Krakowa mogą mieć inne wymagania wobec swojej witryny niż mieszkańcy Radomia czy Warszawy. Odpowiedź: Naturalnie, podczas wywiadu wstępnego z klientem określamy do jakiej grupy klientów ma strona być skierowana oraz w jakim obszarze strona ma trafiać do swoich odbiorców. Odpowiedni dobór i nastawienie na docelową grupę klientów pozwala zwiększyć dopasowanie do gustów danego przedziału konsumentów. Poprzez takiemu dopasowaniu zwiększamy szanse na skorzystanie z naszych usług co daje nam przewagę wśród konkurencji.

Pytanie 5. RODO a strona internetowa – czy przygotowujecie strony zgodne z jego standardami? Odpowiedź: Oczywiście, w naszym zespole znajduje się certyfikowany IOD (Inspektor Ochrony Danych) który dba o to aby strona posiadała wszelkie niezbędne powiadomienia oraz informacje. Zajmujemy się także pisaniem polityk cookies, regulaminów, polityk prywatności. Oferowana usługa jest dostępna tylko w pakiecie premium, w podstawowych wymaga dopłaty.

Pytanie 6. Czy oferowane strony są bezpieczne? Odpowiedź: Zabezpieczamy strony internetowe poprzez instalacje certyfikatów SSL na serwerze klienta. Zakładamy bezpieczne hasła dostępowe do kont hostingowych. W przypadku stron opartych o CMS WordPress instalujemy wtyczki bezpieczeństwa, filtry antyspamowe oraz przy różnego rodzajach formularzy zakładamy moduł autentyczności użytkownika reCaptcha.


potrzebujesz więcej informacji ?

Skontaktuj się z nami

email

Adres email: kontakt@jrsoftware.pl

telefon

Kontakt w sprawie sklepów i stron internetowych:
(+48) 609 321 095

telefon

Kontakt w sprawie pozycjonowania, aplikacji i grafik:
(+48) 790 894 334

telefon

Facebook:
facebook.com/jrsoftwarepolska/

email

Adres JR-Software:
Ludwinów 69
26-624, Mazowieckie

telefon

Adres Partnera DevsElite
Beliny-Prażmowskiego 49a, lok. 2,
31-514 Kraków