wszystkie realizacje

Nasze Portfolio

lifan

LifanPower

Sklep Internetowy

lifan

Sklep internetowy z silnikami wyłącznego dystrybutora w Polsce asortymentu marki Lifan. Sklep pozwala na składanie szybkich zamówień bez konieczności rejestracji, ma wbudowany panel zarządzania zamówienia dla klienta. Dodatkowo posiada rozbudowane zaplecze, zabezpieczony formularz kontaktowy oraz newsletter. Sklep dostosowano do wyświetlania na mobilnych urządzeniach oraz odpowiednio zabezpieczony przez certyfikat SSL. Ponadto wykonano przyspieszenie sklepu w oparciu o najnowsze moduły optymalizacji i standardy wytyczone przez google.

patrioty

Patrioty

Sklep z odzieżą patriotyczną

patrioty

Największy sklep z odzieżą patriotyczną (wg. właściciela). Sklep został zaprojektowny przez grafika i wdrożony przez naszą firmę. Jest w pełni responsywny, posiada wiele dodatkowych funcjonalnosci jak: opóźnione ładowanie zdjęć w celu przyspieszenia działania strony, moduł spradzenia terninu dostawy czy powiadomienia mailowego kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

automax

Automax Polska

Platforma biznesowa

automax

Automax to Platforma B2B dla klientów biznesowych jednego z największych dystrybutorów akcesoriów samochodowych w Polsce oraz Słowacji. Ceny są widoczne wyłacznie dla zarejstrowanych i zalogowanych klientów, którzy mogą składać zamówienia w przeznaczonym specjalnie do tego panelu klienta. Zamówienie jest automatycznie przesyłane do programu magazynowego Optima, z którym platrofma jest dwustronnie zintegrowana. Platrofmę B2B wyposażono w interaktywną mapę, liczne animacje oraz dedykowany formularz kontaktowy. Automax dostosowano do obsługi urządzeN mobilnych oraz wysokich rodzielczości 4k.

lobby

LobbyFlor

Sklep ze sztucznymi kwiatami

lobby

Sklep internetowy ze sztucznymi roślinami. Został oparty o platformę Woocommerce. Została wbudowana możliwość wyceny niektórych roślin - które są dostępne na zamówienie klienta. Sklep został zoptymalizowany pod kątem wyświetlania na urządzeniach mobilnych, zoptymalizowany pod kątem szybkości działania oraz wstępnie przygotowany pod pozycjonowanie.

xsport

X-Sport

Sklep Internetowy

xsport

Sklep ze sprzętem sportowym. Sklep zaprojektowano w oparciu o poprzednią wersję PrestaShop. Posiada wbudowany newsletter, jest odpowiednio zoptymalizowany dla wyświetlania na urządzeniach typu table i smartfon praz ma semantyczny kod przygotowany pod pozycjonowanie.

heute

Heute

Sklep Internetowy

heute

Sklep internetowy największego na świecie producenta maszyn do czyszczenia obuwia - Heute. Sklep oparto o platrofmę ClickShop w serwis home. Produkty posiadają rozbudowane atrybuty, jest możliwość szybkich zakupów, Sklep posiada wyszukiwarkę oraz formularz do kontaktu.

ebalony

Piccolino

Sklep z zabawkami dla dzieci

eba

Sklep z zabawkami dla dzieci - balony, misie pusheen itd. Sklep został oparty o system CMS PrestaShop. Posiada wyszukiwarkę produktów, newsletter, formularz kontaktowy oraz produkty dodane w roznych wariantach - np. balony z helem lub bez helu co wpływa na ostateczna cene produktu. Sklep zostały przygotowany pod kątem responsywnosoci: wyswietlanie rownież na tabletach i smarfronach oraz został zoptymalizowany pod katem szybkosci dzialania.

offrame

Off-frame

Sklep galerii sztuki współczenej

off

Sklep galerii sztuki współczenej. Został zaprojektowany przez grafika a następnie wdrożony przez naszą firmę do systemu PrestaShop. Sklep został wyposażony w możliwość dodawania wydarzeń oraz aktualności. Jest zopmtymalizowany pod kątem szybkosic dzialania oraz wyswietlania na urzadzenaich mobilnych.

BushTaxi

Bush Taxi

Sklep z częściami do samochodów terenowych

View more
bush

Sklep internetowy zaprojektowny przez grafika. Został wdrożony przez naszą firmę do systemu CMS PrestaShop. Sklep posiada rozbudowaną wyszukiwarkę produktów opartą na 6 krokach dojścia do zamierzonego produktu. Ponadto posiada klasyczną wyszukiwarkę po wprowadzonej frazie. Sklep posiada wersje 4k, desktop, tablet oraz smartfon. Sklep jest zintegrowany z programem magazwynowym Subiekt przez co zamówienia złożone w sklepie błyskawicznie pojawiają się w programie magazynowym.


potrzebujesz więcej informacji ?

Skontaktuj się z nami

email

Adres email: kontakt@jrsoftware.pl

telefon

Kontakt w sprawie sklepów i stron internetowych:
(+48) 609 321 095

telefon

Kontakt w sprawie pozycjonowania, aplikacji i grafik:
(+48) 790 894 334

telefon

Facebook:
facebook.com/jrsoftwarepolska/

email

Adres JR:
Ludwinów 69, 26-624 Radom
Brzeźnieńska 9c/5, 80-512 Gdańsk

telefon

Adres Partener DevsElite
Beliny-Prażmowskiego 49a, lok. 2,
31-514 Kraków

Akceptuję politykę prywatności
Wyrażam zgodę na przetważanie danych