wszystkie realizacje

Nasze Portfolio

lifan

LifanPower

Sklep Internetowy

View more

Sklep z silnikami spalinowym największego dystrybutora silników spalinowych marki Lifan w Polsce. Sklep umożliwia składanie szybkich zakupów bez rejestracji, posiada panel logowania klienta oraz możliwość subskrybcji. Posiada rozbudowane zaplecze administracyjne, formularz kontaktowy oraz animowany slider. Sklep zostały dostosowany do wyświetlania na urządzeniach mobilnych oraz odpowiednio zabezpieczony poprzez protokół https. Została również wykonana optymalizacja szybkości działania.

patrioty

Patrioty

Sklep z odzieżą patriotyczną

View more

Największy sklep z odzieżą patriotyczną (wg. właściciela). Sklep został zaprojektowny przez grafika i wdrożony przez naszą firmę. Jest w pełni responsywny, posiada wiele dodatkowych funcjonalnosci jak: opóźnione ładowanie zdjęć w celu przyspieszenia działania strony, moduł spradzenia terninu dostawy czy powiadomienia mailowego kiedy produkt będzie ponownie dostępny.

automax

Automax Polska

Platforma biznesowa

View more

Platforma B2B dla klientów biznesowych jednego z największych dystrybutorów akcesoriów samochodowych na Słowacji i w Polsce. Ceny widoczne są jedynie dla zalogowanych użytkowników, którzy mogą składać zamówienia w dedykowanym panelu klienta. Złożone zamówienie zostaje automatycznie wysłane do programu magazynowego firmy Comarch, z którym platrofma jest w pełni zintegrowana. Platrofma została wyposażona w interaktywną mapę, formularz kontaktowy oraz rozbudowane animacje. Jest dostosowana do obsługi na urządzeniach mobilnych oraz rodzielczości 4k.

patrioty

LobbyFlor

Sklep ze sztucznymi kwiatami

View more

Sklep internetowy ze sztucznymi roślinami. Został oparty o platformę Woocommerce. Została wbudowana możliwość wyceny niektórych roślin - które są dostępne na zamówienie klienta. Sklep został zoptymalizowany pod kątem wyświetlania na urządzeniach mobilnych, zoptymalizowany pod kątem szybkości działania oraz wstępnie przygotowany pod pozycjonowanie.

BushTaxi

Bush Taxi

Sklep z częściami do samochodów terenowych

View more

Sklep internetowy zaprojektowny przez grafika. Został wdrożony przez naszą firmę do systemu CMS PrestaShop. Sklep posiada rozbudowaną wyszukiwarkę produktów opartą na 6 krokach dojścia do zamierzonego produktu. Ponadto posiada klasyczną wyszukiwarkę po wprowadzonej frazie. Sklep posiada wersje 4k, desktop, tablet oraz smartfon. Sklep jest zintegrowany z programem magazwynowym Subiekt przez co zamówienia złożone w sklepie błyskawicznie pojawiają się w programie magazynowym.

lifan

X-Sport

Sklep Internetowy

View more

Sklep z akcesoriami sportowymi. Sklep zostały zaprojektowany w oparciu o poprzednią wersję z wykorzystaniem systemu CMS PrestaShop co za tym idzie posiada wbudowany newsletter, jest dobrze zoptymalizowany pod kątem wyświetlania na urządzeniach mobilnych i ma semantyczny kod przygotowany pod pozycjonowanie.

lifan

Heute

Sklep Internetowy

View more

Sklep największego producenta maszyn do czyszczenia obuwia na świecie - Heute. Sklep został oparty o platrofmę ClickShop. Produkty zawierają rozbudowane atrybuty, szybkie zakupy, wyszukiwarkę oraz formularz kontaktowy.

Piccolino

Piccolino

Sklep z zabawkami dla dzieci

View more

Sklep z zabawkami dla dzieci - balony, misie pusheen itd. Sklep został oparty o system CMS PrestaShop. Posiada wyszukiwarkę produktów, newsletter, formularz kontaktowy oraz produkty dodane w roznych wariantach - np. balony z helem lub bez helu co wpływa na ostateczna cene produktu. Sklep zostały przygotowany pod kątem responsywnosoci: wyswietlanie rownież na tabletach i smarfronach oraz został zoptymalizowany pod katem szybkosci dzialania.

xsport

Off-frame

Sklep galerii sztuki współczenej

View more

Sklep galerii sztuki współczenej. Został zaprojektowany przez grafika a następnie wdrożony przez naszą firmę do systemu PrestaShop. Sklep został wyposażony w możliwość dodawania wydarzeń oraz aktualności. Jest zopmtymalizowany pod kątem szybkosic dzialania oraz wyswietlania na urzadzenaich mobilnych.


potrzebujesz więcej informacji ?

Skontaktuj się z nami

email

Adres email: kontakt@jrsoftware.pl

telefon

Kontakt w sprawie sklepów i stron internetowych:
(+48) 609 321 095

telefon

Kontakt w sprawie pozycjonowania, aplikacji i grafik:
(+48) 790 894 334

telefon

Facebook:
facebook.com/jrsoftwarepolska/

email

Adres JR:
Ludwinów 69, 26-624 Radom
Brzeźnieńska 9c/5, 80-512 Gdańsk

telefon

Adres Partener DevsElite
Beliny-Prażmowskiego 49a, lok. 2,
31-514 Kraków

Akceptuję politykę prywatności
Wyrażam zgodę na przetważanie danych